Filmi cz pres uložto.cz

Ty to stranky se budou týkat filmu,hudby,her a počítaču.DJ polo pokavaď budete mít jaké přáni tak mi napište na icq:439-864-996 nebo na e-may Dan.Ganyo@seznam.cz diky DJ polo

Parduboce a Robik ze skupiny Gipsy TEp

Rom mens (Pardubice)

romens pardubice-avke mistes hin

Počitadlo

Sem mi pište co si myslíte o mích strankách

počasí

Ondřej Gizman 2008

Powered by eSnips.com

Filmy CZ

FILMY PŘES ULOŽ.TO C.Z

Žáby k zulíbání

Žáby k zulíbání - obrázek

http://www.uloz.to/493349/zaby-k-zulibani.avi

Sprotte, Trude, Frieda a Wilma tvoří nerozlučnou čtyřku, ačkoliv je každá z nich úplně jiná. Proti nim stojí jako nesmiřitelní soupeři parta kluků, se kterými se věčně hašteří. Jednoho dne se však přihodí něco neskutečného: na oblíbené maskotky dívčí party, slepice, si začala brousit nůž babička! Dívkám teď nezbývá nic jiného, než požádat jejich konkurenty kluky, aby jim pomohli s odvážnou akcí na záchranu slepic.

zamilovaný profesor

zamilovaný profesor - obrázek

http://www.uloz.to/701084/

Připravte se na bláznivou komedii s Eddiem Murphym v sedmi hlavních rolích, při které se budete popadat smíchy za břicho! Dr. Sherman Klump (Eddie Murphy), laskavý, chytrý, avšak neuvěřitelně tlustý PROFESOR genetiky. Když do univerzitního týmu nastoupí půvabná Carla (Jada Pinkett), Sherman z lásky k ní, použije svůj nový nevbyzkoušený odtučňovací preparát, aby získal její srdce. Po požití séra se z něj stane vždy na pár hodin "Buddy Love" - štíhlý, vtipný a sebejistý Don Juan. Bohužel také naprosto nekontrolovatelný. Podaří se PROFESORU Klumpovi zastavit své alter ego, než bude příliš pozdě, anebo to bude Buddy, kdo se bude smát naposled?

Návrat do budoucnosti

Návrat do budoucnosti - obrázek

http://www.uloz.to/664743/navrat-do-budoucnosti-1-by-ebbe.avi

Steven Spielber uvádí přesvědčivou komickou fantazii, která vtipně, nápaditě, nakažlivě a překvapivě překonává časovou bariéru. Michael J. Fox, v hlavní roli, ztělesňuje Martyho McFlye - typického amerického teenagera osmdesátých let. Náhodou se ocitá v roce 1955 v plutoniem poháněném "stroji času", vynalezeném šíleným vědcem (Christopher Lloyd). Během svých často vzrušujících a vždy překvapivých výletů do minulosti se musí Marty ubezpečit, že se jeho nynější rodiče (Crispin Glover a Lea Thompson) skutečně setkají a zamilují se do sebe. Teprve pak se může vrátit zpátky do budoucnosti. Tato nádherná, dobrodružná komedie v podání režiséra Roberta Zemeckise uchvátí každého natolik, že bude chtít sledovat NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI znovu a znovu.

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI 2

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI 2 - obrázek

http://www.uloz.to/665923/navrat-do-budoucnosti-2-by-ebbe.avi

Steven Spielberg uvádí další pokračování Martyho McFlye a Doca Browna, opět v režii vynikajícího Roberta Zemeckise. Veselá návštěva Martyho a Doca do roku 2015 zdánlivě vyřešila několik problémů rodiny McFlyovy, které ji v budoucnosti měly čekat. Ale když se oba vrátí domů, zjistí, že si někdo hrál s časem. Chtěl vytvořit Hill Valley v roce 1985, ale město vypadá jak zlý sen. Proto se oba hrdinové musí znovu vrátit do roku 1955, aby zachránili budoucnost. Uvidíte komickou fantazii s rychlým spádem děje, kterou Time Magazine označil jako "plnou investice a překvapení

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI 3

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI 3 - obrázek

http://www.uloz.to/666592/navrat-do-budoucnosti-3-by-ebbe.avi

V tomto výbušném zakončení populárního seriálu Stevena Spielberga a Roberta Zemeckise spolu hrají Michael J. Fox, Christopher Lloyd a Mary Steenburgenová. Po nenadále rozpoutané bouři se Marty ocitne zcela ztracen v roce 1955. Pro záchranu Doca Browna musí ale odcestovat až do roku 1885. Martymu se nakonec přes různé obtíže podaří Doca najít. Ten je však zcela v moci okouzlující Clary Claytonové. A tak je na Martym, aby je dostal z Divokého Západu a vrátil se s nimi do budoucnosti.

rovnice smrti

rovnice smrti - obrázek

http://www.uloz.to/565023/rovnice-smrti-od-zafca.avi

Zkušený policista Eddie Argo (S.Skarsgard) během své kariéry toho zažil hodně, tentokrát se však dostal na stopu vraha opravdu výjimečného. Nestačí mu totiž člověka vykuchat, podřezat nebo udusit. Tenhle magor si se svou obětí rád pohraje. Jeho hra má jednoduchá pravidla. Zabij osobu, kterou miluješ, nebo budeš umírat v bolestech jako zvíře. Čím víc Argo postupuje ve svém pátrání, tím je mu jasnější, že tenhle vrah má své plány i s ním.

Žádné komentáře
 
Dj polo