Filmi cz pres uložto.cz

Ty to stranky se budou týkat filmu,hudby,her a počítaču.DJ polo pokavaď budete mít jaké přáni tak mi napište na icq:439-864-996 nebo na e-may Dan.Ganyo@seznam.cz diky DJ polo

Parduboce a Robik ze skupiny Gipsy TEp

Rom mens (Pardubice)

romens pardubice-avke mistes hin

Počitadlo

Sem mi pište co si myslíte o mích strankách

počasí

Ondřej Gizman 2008

Powered by eSnips.com

Filmy CZ

FILMY PŘES ULOŽ.TO C.Z

PRCI, PRCI, PRCIČKY 3: SVATBA

PRCI, PRCI, PRCIČKY 3: SVATBA - obrázek

http://www.uloz.to/676874/prci-prci-prcicky-3-svatba.avi

Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů PRCI, PRCI, PRCIČKY 1 a 2, se znovu setkávají ve třetím volném pokračování této divácky úspěšné série. Studentská léta jsou již jen ve vzpomínkách, z dětí se stali dospělí, avšak jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim (Jason Biggs) a Michelle (Alyson Hannigan) se budou brát - jak jinak, než ve spěchu. Jimova nemocná babička by ještě ráda viděla jeho svatební obřad, a tak se mladí rozhodnou vše zařídit za neuvěřitelné dva týdny. Stifler plánuje poslední loučení se svobodou (na řadu přijdou striptérky v netypických rolích). Finch (Eddie Kaye Thomas) je rozhodně pro všechny svatební rituály, ale v žádném případě nechce dopřát Stiflerovi "dvorní dámu", kterou nemá být nikdo jiný než Michellina sexuálně přitažlivá sestra Cadence (January Jones). Zatímco všichni propadají šílenství, Jimův otec (Eugene Levy) je v pohodě, jako vždy rozdává rady a připravuje se na nejlepší den svého života. PRCI, PRCI, PRCIČKY 3 - SVATBA obsahuje 12 minut filmu, které diváci v kinech neviděli! Více svlékání, šokující scény z večírku a ponížení z obřadu - více zážitků a radosti pro vás!

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta - obrázek

http://www.uloz.to/505085/

Připravte se na ten nejlegračnější a nejšílenější školní rok univerzitní historie v komedii Prci, prci, prcičky: Spolek Beta! Společně s Dwightem Stiflerem, jeho bratrancem Erikem, panem Levensteinem (Eugene Levy) a nechvalně proslulými členy spolku Beta zažijete ty nejžhavější, nejdivočejší a nejšťavnatější Prcičky všech dob!

 

já,legenda

já,legenda - obrázek

http://www.uloz.to/625090/ja-legenda.avi

Poslední člověk na Zemi není sám. Will Smith v roli toho, který přežil. Já, legenda - impozantní, akční dobrodružství plné znepokojivých záběrů vylidněného Manhattanu. Vojenský virolog Robert Neville (Smith) je nevysvětlitelným způsobem imunní vůči nezastavitelnému a nevyléčitelnému viru, který postihl obyvatele New Yorku, možná celého světa. Zmutované oběti neznámého moru se plíží ve stínech a sledují každý Nevillův pohyb. Čekají, až udělá osudnou chybu. Nevilla pohání jediný cíl, vyrobit lék z vlastní krve a čas pracuje proti němu.

policajti na baterky

policajti na baterky - obrázek

http://www.uloz.to/457811/policajti-na-baterky.avi

Earl Montgomery (Martin Lawrence), nabubřelý mladík, kterého nevzali do policejní akademie, a Hank Rafferty (Steve Zahn), neoblíbený uhlazený POLICISTA, před sebou zřejmě neutečou. Potkají se během bežné dopravní zácpy, která se vymkne kontrole a při níž každý z nich stojí na opačné straně zákona. Nyní musí jako řadový ozbrojený doprovod znemožnit pašerácký obchod. Přes odpor nadporučíka Washingtona (Bill Duke) a detektiva McDuffa (Colm Feore), začínají Earl a Hank rozplétat složitý plán, který vymyslel Nash (Eric Roberts) se svými kumpány. Našim hochům se dostane do rukou nezničitelná kovová slitina v hodnotě miliónů dolarů. Vymyslí plán, který je stejně potrhlý jako oni dva, přesto se zdá, že tito dva beznadějní partneři vyřeší zločin ... pokud senejdřív vzájemně nezabijí.

Policajti z Rena ( Reno 911! Miami )

Policajti z Rena ( Reno 911! Miami ) - obrázek

http://www.uloz.to/655493/

Držte se, protože uvidíte toto nesestříhané vydání Policajtů z Rena plné bezdůvodné nahoty a nesmyslného násilí. Uvádí šokující stopáž neukázanou v kinech, spolu s komentáři účinkujících, prodlouženými scénami a více, to je sexy, sotva zákonná zábava! Jestli milujete praštěné záběry, explodující velryby a zdivočelé policajty, zažijte tu pravou jízdu jako hvězdy z divoce populární Comedy Central series Reno! 911 v jejich velkém debutu na filmovém plátně! Když je miamský "skutečný" policejní sbor pod karanténou, stanou se policajti z Rena ve městě policejního srazu jedinou nadějí pro občany ze South Beach. Ale s přístupem k rychlým hlídkovým vozům dopravní policie, smrtícím střelným zbraním a nebezpečnému vrtulníku, Lt. Dangle a jeho bzučící posádka může právě zničit Miami dříve, než se to podaří kriminálním živlům.

 

Děsnej doják

Děsnej doják - obrázek

http://www.uloz.to/466642/

Dvě ze šesti zvrácených duší, které vám přinesly Scary Movie, si nyní společně s vycházející hvězdou Alyson Hannigan (série Prci, prci, prcičky) vzaly na mušku romantické komedie. A tak se tentokrát můžete těšit na velmi bouřlivé projevy veliké lásky, žhavých vášní, ale i tělesných funkcí! Julia Jones (Alyson Hannigan) se při hledání toho pravého nechala inspirovat „všemi" špatnými filmy, které byly kdy natočeny. Teď ale konečně našla muže svých snů. Jenže její dokonale naplánovanou hollywoodskou svatbu ojrožuje nevyzpytatelný bývalý přítel, pšoukající kočka a také ženichovy poněkud výstřední rodiče!..

Pan tělocvikář

Pan tělocvikář - obrázek

http://www.uloz.to/630402/

Ve škole býval oplácaný John Farley (Seann William Scott) se svými kamarády bezbrannou obětí toho nejzrůdnějšího tvora na celé planetě – tělocvikáře Woodcocka (Billy Bob Thornton).Dnešní John, úspěšný, štíhlý a bez problémů cvičící kliky, se vrací do rodného města, jen aby zjistil, že se mu Woodcock vrátil do života jako přítel jeho matky (Susan Sarandon). John přísahá, že udělá cokoliv, aby tento vztah nepokračoval, ale Woodcock už má vlastní plány a ty nezahrnují prohru. Ve válce a komedii je povoleno vše.

Jáchyme, hoď ho do stroje!

Jáchyme, hoď ho do stroje! - obrázek

http://www.uloz.to/422350/jachyme-hod-ho-do-stroje.avi

Venkovský balík František Koudelka přichází do Prahy vybaven kondiciogramem, který mu vědecky předpovídá jeho šťastné a kritické dny ....

pátek třináctího 2

pátek třináctího 2 - obrázek

http://www.uloz.to/648582/

Druhé a ani zdaleka ne poslední pokračování dnes již kultovního hororu Pátek třináctého. Jason Voorhees se po pěti letech znovu vrácí. Tentokrát s ještě vetším arsenálem zbraní a nic netušící kempaři znovu mizí jeden za druhým.

Muži v černém

Muži v černém - obrázek

http://www.uloz.to/719042/

Agent "K" (Tommy Lee Jones), veterán supertajné vládní agentury MiB (Men in Black - Muži v černém), která má na starost ostrahu planety Země před vetřelci z vesmíru, by mohl o mimozemšťanech vyprávět hodně, ale schopný newyorský polda, budoucí agent "J" (Will Smith), by mu nejspíš nevěřil ani slovo. Pak ale "J" jednoho večera na vlastní kůži zažil, jaké to je pronásledovat mimozemšťana nočním New Yorkem a pochopil, že něco musí být jinak. "Žijí mezi námi a maskují se," vysvětlil mu "K". "A někdo na ně musí dávat pozor," dodal a vybral si mladého poldu za nového parťáka. Oba budou mít zanedlouho plné ruce práce, protože nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm ta nejodpornější a nejnaštvanější obluda z celého vesmíru.

Žádné komentáře
 
Dj polo