Filmi cz pres uložto.cz

Ty to stranky se budou týkat filmu,hudby,her a počítaču.DJ polo pokavaď budete mít jaké přáni tak mi napište na icq:439-864-996 nebo na e-may Dan.Ganyo@seznam.cz diky DJ polo

Parduboce a Robik ze skupiny Gipsy TEp

Rom mens (Pardubice)

romens pardubice-avke mistes hin

Počitadlo

Sem mi pište co si myslíte o mích strankách

počasí

Ondřej Gizman 2008

Powered by eSnips.com

Filmy CZ

FILMY PŘES ULOŽ.TO C.Z

superhrdina 2008

superhrdina 2008 - obrázek

http://uloz.to/860869/superh-PDM.avi

 

 Určitě většina z vás už viděla akční fantasy příběh o superhrdinovi Spider-Manovi. Možná jste už přemýšleli nad parodií tohoto filmu. Režisér Craig Mazin tuto představu zrealizoval. Do hlavní role obsadil méně známého mladého herce Drakea Bella, kterého kousne místo pavouka vážka. Tato filmová parodie s názvem Superhero Movie je reálný příběh o hrdinovi bez vystřižených nepovedených scén ;-D

Jak.ukrast.nevestu.2oo8

Jak.ukrast.nevestu.2oo8 - obrázek

http://uloz.to/788498/jaukne-PDM.avi

Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska...a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku - ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", rozpačitě souhlasí...ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě.


Kitaro

Kitaro - obrázek

http://uloz.to/783536/

Kitaro – jeden z nejpopulárnějších japonských animovaných "manga" seriálů autora Mizuki Shigerua byl poprvé převeden na filmové plátno!
Série vznikla již v roce 1959, původně byla zaměřena na mladší fanoušky, v Shonen Magazine byla původní verze uveřejňována v letech 1966 až 1970.
Ke znovuzrození došlo s natočením snímku, který je unikátní kombinací skutečných herců a neskutečných mýtických postav v provedení moderní počítačové animace od produkční společnosti Centro Digital Pictures (Kill Bill 1, 2, Kung Fu Hustle, Shaolin Soccer) se sídlem v Hong Kongu. Mýtická stvoření Yokai mohou nabývat nejrůznějších forem, film je všechny přináší jako živé, ať už se jedná o ducha kočky, chodící oční bulvu nebo starý les.

Příběhem nás provází mladík Kitaro, napůl člověk a napůl bájná postava zvaná Yokai, oplývající neomezenou magickou mocí. Při narození, kdy ztratil rodiče, byl Kitarovi předurčen osud ochránce míru mezi naším světem a světem Yokai. Duše jeho otce sledovala z podsvětí nešťastný synův osud a vrátila se jako Yokai v jedné z mluvících očních bulev. Kitaro, ač vychován mezi přízraky, stále se drží v lidské společnosti a snaží se chránit lidské bytosti.
Jeho životní poslání se však stále snaží překazit síly zla obou světů, není tedy nouze o kouzla, souboje, opravdová přátelství, ale i záludné lsti.
Vydejme se společně s jeho přáteli na dobrodružnou a nejistou cestu za záchranu našich světů.

Muj.zivot.idiota.2007

Muj.zivot.idiota.2007 - obrázek

http://uloz.to/407751/muj-zivot-idiota.avi

Jeff (Seann William Scott) je velmi svérázný mladík. Je mu skoro 30 a je finančně závislý na své rodině. Snaží se vymlouvat na nejrůznější postižení – poruchu soustředění, Tourettův syndrom, problémy s rovnováhou. Dnes má Jeff smolný den. Zpacká pracovní pohovor, málem ho přejede auto a potopí jachtu svého nevlastního otce. Ale také potká Lynn, tu nejkrásnější dívku, jakou kdy viděl. Jenže Lynn je už zadaná…


 Žádné komentáře
 
Dj polo